YesKraków oferuje szeroką gamę wycieczek fakultatywnych, umożliwiających poznanie polskiej kultury. Uwzględniliśmy wszystkie kluczowe miejsca, tak by w pełni wydobyć turystyczny potencjał Krakowa i jego okolic. Zapewniamy stałą obsługę transportową oraz pełną organizację zwiedzania. Dokładny plan wycieczki układany jest pod kątem oczekiwań i celów, jakie zrealizować chce zwiedzający. Obsługujemy zarówno wycieczki grupowe, jak i kameralne, ekskluzywne, z prywatnym przewodnikiem. Jeśli mają Państwo kaprys zobaczenia miejsca o którym nie piszemy, prosimy o kontakt. Elastyczne podejście do Klienta to cecha wyróżniająca YesKraków. Nasza usługa to from door to door, cena nie uwzględnia kosztów biletów.

Kopalnia soli w Wieliczce

Wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce to niepowtarzalna możliwość zajrzenia w głąb ziemi i namacalnego poznania historii górnictwa.

Obóz Auschwitz-Birkenau

Muzeum Auschwitz-Birkenau przenosi zwiedzających do czasów II Wojny Światowej. Pozwala zobaczyć, jak wyglądało życie w nazistowskich obozach koncentracyjnych.

Jasna Góra w Częstochowie

Pielgrzymka na Jasną Górę to jedyna możliwość zobaczenia Cudownego Wizerunku Matki Boskiej.

Zakopane

Wycieczka w Tatry do zimowej stolicy Polski. Do miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć na własne oczy!

Śladami Jana Pawła II

Odwiedzając południową Polskę, wielu turystów pragnie zobaczyć Miasto Papieskie. Wadowice to mała miejscowość, oddalona od Krakowa o niecałe 60 km.

Spływ Dunajcem

Dolina Dunajca uważana jest z jedno z najpiękniejszym miejsc w Polsce. Trasa spływu przebiega przez Pieniński Park Narodowy, drugi najstarszy Park Narodowy na Świecie.

Fabryka Schindlera

Wycieczka do Fabryki Schindlera to podróż niemal filmowa. Historia fabryki i jej właściciela, Oskara Schindlera stała się fabułą powieści pt. Arka Schindlera, napisanej przez Thomasa Keneally’ego.

Browar Żywiec

Browar w Żywcu to jedna z pierwszych i najbardziej znanych w Polsce rozlewni piwa. Założony został w 1856 roku przez arcyksięcia Albrechta Fryderyka Habsburga.