VIP YesKraków to luksusowy transfer na trasie Kraków-Stolica Polski, Lotnisko Chopina, Warszawa-inne miasta. Naszych Klientów odbieramy z najbardziej dogodnego dla nich punktu, np. płyty lotniska, parkując możliwie najbliżej samolotu. Planujemy, organizujemy i koordynujemy transfer, dbając o takie kwestie jak bagaż, indywidualne dostosowanie trasy do wymagań zleceniodawcy, dostęp do Wi-Fi, a na specjalne życzenie Klienta organizację barku lub poczęstunku.

Flota VIP to w pełni wyposażone samochody najwyższej klasy – limuzyna Mercedes-Benz S-class, limuzyna VAN Mercedes-Benz V-class. Dbamy o nienaganną prezencję (kierowca ubrany jest w garnitur) oraz wysoką kulturę osobistą naszych kierowców. Wszyscy biegle posługują się językiem angielskim, są doświadczeni i przeszkoleni do właściwej obsługi Klienta PREMIUM. Na każdym etapie usługa realizowana jest elastycznie z możliwością dopasowania jej do zmieniających się potrzeb. Odległość między Krakowem a Warszawą wynosi średnio 350 km.

Mercedes-Benz E-class (1-4 osób) Mercedes-Benz CLS53 AMG (1-3 osób) Mercedes-Benz S-class (1-3 osób) Mercedes-Benz V-Class (1-7 osób)
324 EUR* 449 EUR* 624 EUR* 449 EUR* ZAMÓW

*podane ceny są cenami za samochód, napiwek dla kierowcy nie jest wliczony