High transport z YesKraków! Firma zajmuje się indywidualną turystyką transportową. Transfery, wycieczki, możliwość wypożyczenia luksusowego szofera – to tylko podstawowy zakres naszych usług. Stawiamy na ekskluzywność i indywidualizm. Państwa zadowolenie jest naszym drogowskazem, dlatego oferta YesKraków jest w pełni elastyczna.

Transfery

YesKraków świadczy usługę transferów z lotniska i na lotnisko, między lotniskami, między miastami, jak również w każde wskazane przez Klienta miejsce. Nasza oferta daleko w tyle zostawia standardy miejskiej komunikacji. Ekskluzywne samochody, prywatny kierowca, indywidualnie dostosowany plan przystanków oraz kierowca zawsze czekający w gotowości to podstawowe elementy różniące nas od innych przewoźników. Jeśli zależy Państwu na pełnej mobilności i kompleksowej obsłudze – pomoc językowa czy w praktycznym lub atrakcyjnym zagospodarowaniu spędzanego w Polsce czasu – prosimy o rezerwację. Poza opisanymi transferami, istnieje możliwość zorganizowania całkowicie indywidualnego kursu!

Lotnisko Balice

Lotnisko w Balicach położone w Stolicy Małopolski cieszy się dużym zainteresowaniem. Nasza firma dba o to, by transfer z lotniska lub na lotnisko przebiegał sprawnie i komfortowo.

Lotnisko Pyrzowice

Lotnisko Pyrzowice to drugie pasażerskie lotnisko położone najbliżej Krakowa. Zlokalizowane jest na Górnym Śląsku, niedaleko Katowic.

Transfer Warszawa

Warszawa to Stolica Polski, kolebka życia kulturowego i biznesowego. Powodów, by do niej jechać może być tysiące.

Transfer Zakopane

Zakopane to górska Stolica Polski. Miłośnicy wspinaczki i zimowych sportów powinni odwiedzić to miejsce.

Transfery VIP

VIP Lotnisko Balice

Naszego Klienta VIP odbieramy już z płyty lotniska, tak by zapewnić mu możliwie największy komfort i maksymalnie zminimalizować czas dotarcia do kolejnego punktu.

VIP Lotnisko Pyrzowice

Drugim pasażerskim lotniskiem położonym najbliżej Krakowa jest lotnisko w Pyrzowicach na Górnym Śląsku.

VIP Transfer Warszawa

VIP YesKraków to luksusowy transfer na trasie Kraków-Stolica Polski, Lotnisko Chopina, Warszawa-inne miasta.

VIP Transfer Zakopane

Zakopane nazywane jest zimową Stolicą Polski, ale nasze góry zachwycają turystów o każdej porze roku.

Wycieczki

YesKraków oferuje szeroką gamę wycieczek fakultatywnych, umożliwiających poznanie polskiej kultury. Uwzględniliśmy wszystkie kluczowe miejsca, tak by w pełni wydobyć turystyczny potencjał Krakowa i jego okolic. Zapewniamy stałą obsługę transportową oraz pełną organizację zwiedzania. Dokładny plan wycieczki układany jest pod kątem oczekiwań i celów, jakie zrealizować chce zwiedzający. Obsługujemy zarówno wycieczki grupowe, jak i kameralne, ekskluzywne, z prywatnym przewodnikiem. Jeśli mają Państwo kaprys zobaczenia miejsca o którym nie piszemy, prosimy o kontakt. Elastyczne podejście do Klienta to cecha wyróżniająca YesKraków. Nasza usługa to from door to door, cena nie uwzględnia kosztów biletów.

Kopalnia soli w Wieliczce

Wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce to niepowtarzalna możliwość zajrzenia w głąb ziemi i namacalnego poznania historii górnictwa.

Obóz Auschwitz-Birkenau

Muzeum Auschwitz-Birkenau przenosi zwiedzających do czasów II Wojny Światowej. Pozwala zobaczyć, jak wyglądało życie w nazistowskich obozach koncentracyjnych.

Jasna Góra w Częstochowie

Pielgrzymka na Jasną Górę to jedyna możliwość zobaczenia Cudownego Wizerunku Matki Boskiej.

Zakopane

Wycieczka w Tatry do zimowej stolicy Polski. Do miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć na własne oczy!

Śladami Jana Pawła II

Odwiedzając południową Polskę, wielu turystów pragnie zobaczyć Miasto Papieskie. Wadowice to mała miejscowość, oddalona od Krakowa o niecałe 60 km.

Spływ Dunajcem

Dolina Dunajca uważana jest z jedno z najpiękniejszym miejsc w Polsce. Trasa spływu przebiega przez Pieniński Park Narodowy, drugi najstarszy Park Narodowy na Świecie.

Fabryka Schindlera

Wycieczka do Fabryki Schindlera to podróż niemal filmowa. Historia fabryki i jej właściciela, Oskara Schindlera stała się fabułą powieści pt. Arka Schindlera, napisanej przez Thomasa Keneally’ego.

Browar Żywiec

Browar w Żywcu to jedna z pierwszych i najbardziej znanych w Polsce rozlewni piwa. Założony został w 1856 roku przez arcyksięcia Albrechta Fryderyka Habsburga.