YesKraków to firma transportowa świadcząca wysokiej jakości usługi dla turystów odwiedzających Polskę. Specjalizujemy się w indywidualnej turystyce przejazdowej, umożliwiającej poznanie Krakowa i jego okolic. Nie posiadamy zunifikowanego rozkładu jazdy, ponieważ nasze kursy dostosowujemy do potrzeb Klientów. Stawiamy na ekskluzywność i indywidualne podejście. Naszym drogowskazem jest Państwa zadowolenie!

Podstawowa oferta firmy obejmuje:

  • transfer (z lotniska, na lotnisko, międzymiastowy);
  • wycieczki (pojedyncze fakultatywne, łączone jednodniowe, grupowe lub z prywatnym przewodnikiem);
  • wynajem samochodu z szoferem do spotkań biznesowych bądź prywatnych.

Kilkuletnie doświadczenie w branży transportowej, zarówno krajowej jak i zagranicznej, pozwoliło nam dobrze poznać potrzeby podróżujących. Zapewniamy, że nasi pasażerowie zawsze docierają na miejsce na czas i nigdy nie czekają. Nasz personel cechuje się nienaganną prezencją i wysoką kulturą osobistą. Wszyscy kierowcy biegle posługują się językiem angielskim. Współpracujemy z wieloma hotelami, apartamentami i firmami świadczącymi usługi turystyczne na terenie Krakowa.

Firma posiada wszelkie potrzebne uprawnienia, szkolenia w ramach bezpieczeństwa transportu oraz zaświadczenia o pełnej sprawności pojazdów – do wglądu na życzenie Klientów.

Nasza flota

Mercedes-Benz E-class

Mercedes-Benz E-class

BMW 5

Tesla Model X

Mercedes-Benz S-Class

Mercedes-Benz Vito

Mercedes-Benz V-Class

Mercedes-Benz Sprinter

Iveco Daily

Mercedes-Benz Tourismo

Flota YesKraków to wysokiej klasy samochody marki Mercedes Benz oraz BMW. Model zawsze dostosowany jest do potrzeb lub wymagań Klienta. Świadczymy przewóz samochodami osobowymi, limuzynami, vanami oraz busami. Istnieje możliwość zorganizowania innego transportu. Wszystkie pojazdy wyposażone są w bezpłatny dostęp do WiFi i inne udogodnienia, zapewniające komfortowy przejazd. Samochody posiadają aktualny przegląd – do wglądu na życzenie Klientów.

Nasi kierowcy nie są odpowiedzialni tylko za przewóz! Pozostają do Państwa dyspozycji przez cały czas podróży, pomagają w organizacji i ułatwiają konwersację. Doskonale znają teren, dlatego są cenną skarbnicą wiedzy i praktycznych porad. Wszyscy pracownicy biegle posługują się językiem angielskim.