Lotnisko Balice to strategiczny punkt naziemnych podróży do Stolicy Małopolski. Kraków stanowi ważny ośrodek biznesowych spotkań, konferencji i kulturalnych wydarzeń. Naszego Klienta VIP odbieramy już z płyty lotniska, tak by zapewnić mu możliwie największy komfort i maksymalnie zminimalizować czas dotarcia do kolejnego punktu. Cała podróż odbywa się samochodem odpowiednim dla usługi PREMIUM – do Państwa wyboru limuzyna Mercedes-Benz S-class oraz limuzyna VAN Mercedes-Benz V-class. Dbamy nie tylko o przejazd, od początku do końca odpowiedzialni jesteśmy również za bagaż.

Prywatny kierowca ubrany w elegancki garnitur, biegle posługujący się językiem angielskim i dobrze znający miasto będzie w pełni do Państwa dyspozycji w elastycznym wymiarze czasu z możliwością planowania trasy w czasie rzeczywistym. Na czas podróży zapewniamy stały dostęp do internetu i barku z wodą. Na specjalne życzenie Klienta możemy wyposażyć barek w szampana lub zorganizować poczęstunek. Prowadzimy monitoring lotów, ewentualne zmiany – zarówno w lotach masowych, jak i prywatnych rejsach – w żaden sposób nie będą rzutowały na wykonanie zlecenia.

 

Mercedes-Benz E-class (1-4 osób)Mercedes-Benz CLS53 AMG (1-3 osób)Mercedes-Benz S-class (1-3 osób)Mercedes-Benz V-Class (1-7 osób)
40 EUR*75 EUR*125 EUR*60 EUR*Zamów

*podane ceny są cenami za samochód, napiwek dla kierowcy nie jest wliczony